Moja kuzynka zawsze bardzo dobrze śpiewała. Wygrywała na początku wszystkie lokalne konkursy a potem nawet i krajowe. Miała także duży talent. Wszyscy wróżyli jej jakąś karierę wokalną. Ona także chciała chyba swoje życie związać z muzyką bo było to coś co kochała i co naprawdę dobrze jej wychodziło.

Kuzynka chodzi do ortodonty

Ortodonta RzeszówW pewnym momencie życia jednak miała spore problemy z uzębieniem. Zęby jej były po prostu krzywe i nie wyglądało to dobrze. A jednak gdy śpiewała musiała je eksponować. Dlatego też nie robiła tego zbyt często. W końcu postanowiła coś z tym zrobić. Umówiła się więc na wizytę u ortodonty jednak nie przypuszczała, że jej to coś pomoże. Był to ortodonta Rzeszów, który cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród pacjentów. Podobno potrafi naprawić najbardziej krzywy zgryz i to dość szybko. Kuzynka na tej wizycie dowiedziała się, że jest dla niej rozwiązanie. Trzeba będzie po prostu założyć aparat na zęby. Co jakiś czas będzie musiała przychodzić na wizyty aby zmienić ustawienia tego sprzętu. Kuzynka była trochę sceptycznie nastawiona. Jednak zdecydowała się na to. Ortodonta powiedział, że jej wada jest łatwa do wyprostowania i dosyć szybo powinno być widać już efekty. Po założeniu aparatu kuzynka wstydziła się go trochę. Jednak gdy przekonała się jak wiele osób ma także coś takiego to przeszła z tym do porządku dziennego. Po kilku miesiącach widać było, że zęby zaczynają lepiej wyglądać. Jednak kuzynka jeszcze jakiś czas musiała mieć aparat.

Ortodonta był zadowolony z tego jak to wszystko przebiega. Dlatego też nie musiała nosić aparatu nawet rok. Gdy sprzęt został zdjęty miała piękne i proste zęby, którymi chętnie się chwaliła. Mogła je eksponować teraz ile chciała podczas śpiewania. A robiła to coraz chętniej.