Kupno roweru elektrycznego przez męża

W tym roku kupiliśmy sobie z mężem działkę. Na tej działce znajduje się domek, w którym normalnie można w sezonie mieszkać. Jest tam ciepła woda a także kuchnia w której można przygotowywać posiłki. Jest też sypialnia i dodatkowy mały pokoik.

Zakup roweru elektrycznego

rowery elektryczneI tak też się stało, że gdy zrobiło się już ciepło to po prostu zostaliśmy tam z mężem. Działka znajduje się kilka kilometrów do miasta także musieliśmy najpierw pomyśleć o dojazdach. Pracujemy w różnych godzinach i mamy tylko jeden samochód. Nie jest nas stać na to żeby w tym momencie kupić i utrzymywać drugie auta. Ale mąż powiedział mi, że przecież można by kupić rower elektryczny i to właśnie nim dojeżdżać do pracy. Mi się ten pomysł bardzo spodobał. Ze względu na to, że ja mam dalej pracę to ja miałam jeździć do pracy samochodem a mąż rowerem. Widziałam, że ten pomysł bardzo go ucieszył. Mąż powiedział mi, że najlepsze są rowery focus i że taki właśnie kupimy. Te rowery najlepiej jest kupić w internecie bo jest po prostu trochę taniej a z resztą nie będziemy musieli jechać specjalnie po ten rower do miasta. Jednak jeśli już siedzimy na działce to za bardzo nie chce się nam jeździć gdzieś do centrum. Zamówiony rower elektryczny przyszedł za kilka dni i był naprawdę bardzo ładny. W sumie to sama zaczęłam żałować, że to właśnie mąż będzie nim jeździł a nie ja. No ale może czasem ja też będę mogła. W pracy pewnie by się wszyscy zdziwili gdybym nim przyjechała.

Mąż powiedział, że gdy on będzie miał coś do załatwienia w mieście to i tak ja będę wtedy po prosu musiała jechać rowerem. I muszę przyznać, że się z tego powodu naprawdę cieszę. On chce kupić jeszcze jakieś akcesoria do roweru. Na przykład chce kupić coś takiego jak magura hs 11 bo jest to nam potrzebne.

Więcej na stronie http://sklepebike.pl