Zawsze na zawodach międzynarodowych odpowiadam za pomiar czasu. Jestem znany nie tylko w kraju z uwagi na swoje doświadczenie oraz precyzyjność i uczciwość. Pracuje ze mną wielu trenerów, którzy tak samo jak ja świetnie wykonują swoje obowiązki.

Dzięki elektronicznemu pomiarowi czasu wyniki są bardzo dokładne

elektroniczny pomiar czasuCzęsto odwiedza mnie przedstawiciel handlowy, który oferuje mi nowości, które pojawią się w jego firmie. Przyznam, że teraz z niecierpliwością na niego czekałem, ponieważ miały odbyć się kolejne zawody a mój stary sprzęt do pomiaru czasu nie był pewny. Musiałem to pilnie zmienić. Chłopak pojawił się u mnie jeszcze tego samego dnia i zaoferował mi elektroniczny pomiar czasu, który jest dość dokładny i prosty w obsłudze. Od razu postanowiłem sprawdzić ten sprzęt i zebrałem chłopaków z boiska. Mają przebiec bieżnię dwa razy a ja w tym czasie dokonam pomiaru. Wiedziałem, że elektroniczny pomiar czasu jest bardzo dokładny, ale zanim się na to zdecyduję to przecież muszę najpierw sprawdzić działanie tego urządzenia. Mierzyłem czas na kilku odcinkach i spodobało mi się, że poprzedni czas jest zachowany w pamięci. Pomoże to uniknąć nieporozumień w razie ktoś nie zgodzi się z wynikiem. Sprzęt się sprawdził i od razu go kupiłem. Wziąłem dziesięć nowych urządzeń, które również uprzednio poddałem testom. Wszystko było jak należy i jestem zadowolony, że na zawodach, które przecież są takie ważne będę posiadał nowy sprzęt do pomiaru czasu, który jest niezawodny. Wszyscy jesteśmy już gotowi.

Na zawodach wszystko przebiegło poprawnie i jestem bardzo zadowolony. Nasi chłopcy dali z siebie wszystko i nawet kilku z nich stanęło na podium. Nawet przy skokach w dal udało nam się osiągnąć świetny wynik a na to nikt nie liczył w zasadzie.