Dobrze pamiętam mój proces szukania szkoły jazdy. Nie było to nic łatwego – praktycznie każda firma miała jakieś woje wady i zalety. Po dłuższym czasie porównywania udało mi się jednak wyłonić jednego faworyta – sam byłem później zdziwiony, że na początku na to nie wpadłem.

Nauka jazdy w najlepszej kieleckiej szkole

najlepsza szkoła jazdy KielceWiększość firm miała mniej więcej taki sam procent zdawalności. Na ich tle wybijała się jednak jedna, która była znacznie lepsza od konkurencji. Postanowiłem sprawdzić jakie ma opinie i komentarze na różnych stronach internetowych. Okazało się, że praktycznie wszystko jest tam w porządku. Co więcej – cena nie była wcale wyższa niż w przypadku innych firm. Stwierdziłem, że jeśli potrzebna jest mi najlepsza szkoła jazdy Kielce nie zaoferują mi już niczego lepszego. Nie zastanawiając się dłużej zadzwoniłem i zapytałem w jaki sposób wygląda u nich proces zapisywania się. Bardzo sympatyczna pani podała mi datę i godzinę spotkania organizacyjnego, oraz od razu drugiego, na wypadek gdybym nie był w stanie przyjść na pierwsze. Tam dowiedziałem się wszystkiego – z tego co widziałem, wszyscy od samego początku bardzo profesjonalnie podchodzili do tematu. Lekcje bardzo mi się podobały – instruktorzy świetnie potrafili wytłumaczyć każde zagadnienie, do tego włączali uczestników kursu i nawiązywali z nimi interakcje. Musiałem przyznać, że nie byłbym w stanie wyobrazić sobie, by było to zrobione lepiej. Jazdy z instruktorami również były świetnie zorganizowane – tutaj także nie mogłem się do niczego przyczepić.

Rezultat był bardzo prosty do przewidzenia – zdałem zarówno egzamin teoretyczny, jak i praktyczny za pierwszym podejściem. Wszyscy w rodzinie byli pod wrażeniem – byłem pierwszą osobą, której udało się to zrobić już za pierwszym razem.