Kabina prysznicowa z brodzikiem

Bardzo dużo osób w łazience nie posiada często wanny, a jedynie prysznic. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie kiedy mamy małą łazienkę, w której chcemy również mieć miejsce na pralkę, umywalkę i typ podobne. Prysznic jest coraz bardziej powszechny.

Zalety kabiny prysznicowej

kabiny prysznicowe prostokątne z brodzikiemKabina prysznicowa posiada wiele zalet. Przede wszystkim zajmuje w łazience bardzo mało miejsca. Tak samo jeśli chodzi o kąpiel to dużo szybciej jest pod prysznicem niż w wannie, ponieważ nie musimy czekać, aż napełni się wodą. Kabiny prysznicowe prostokątne z brodzikiem są bardzo popularne. Niektóre mają możliwość hydromasażu, dlatego można bardzo fajnie zrelaksować się po ciężkim, długim dniu. Jedne mają słuchawkę prysznicową, a inne tak zwaną deszczownicę, wybór tak naprawdę zależy od nas. Ważne że kabiny prysznicowe z prostokątnym brodzikiem możemy wmontować w rogu łazienki, co sprawia, że ogólnie bardzo mało miejsca zajmują w łazience. Oczywiście jeśli chodzi o możliwość otwierania to też są różne. Niektóre prysznice rozsuwają się po krawędzi brodzika, inne z kolei otwierają się tradycyjnie jak drzwi. Prysznic jest dobrym pomysłem jeśli mamy dość małe pomieszczenie łazienki. Obecnie większość osób decyduje się na montaż brodzików z prysznicem, Oczywiście istnieje możliwość zakupu wanny z prysznicem, tak zwane rozwiązanie dwa w jednym. Kupując kabinę prysznicową możemy dobrać kolor odpowiednio do koloru płytek w łazience.

Ogólnie kabina prysznicowa jest bardzo popularnym elementem łazienki, niekoniecznie jest to wanna. Każdy może ją kupić w sklepie z wyposażeniem łazienkowym, bądź zamówić przez internet, Kabina prysznicowa kosztuje od tysiąca złoty, nawet do kilku tysięcy. Koszt zależy od dodatkowego wyposażenia kabiny, np. możliwości masażu.