Jak działa płyn Lenor?

Profesjonalna, niemiecka chemia gospodarcza już od lat zajmuje na polskim rynku, kluczowe miejsce. Popularność niemieckich środków nie wynika jednak z bliskiego sąsiedztwa Niemiec, a z najwyższej jakości produktów, serwowanych przez niemieckie marki.

Niemieckie płyny Lenor

niemiecki płyn LenorPranie i płukanie to czynności, które za nas wykonuje pralka. Jednak nie byłyby one skuteczne, gdyby nie właściwie dobrane środki piorące i detergenty. Niemiecki płyn Lenor to środek niezwykle popularny w Polsce. Idealnie nadaje się nie tylko do płukania, ale także do zmiękczania tkanin. Ilość wariantów, w jakich produkuje się Lenor jest naprawdę spora. Można tu wymienić koncentraty, płyny do płukania i zmiękczacze tkanin. Zaletą płynów Lenor jest ich niepowtarzalny zapach, który utrzymuje się nawet do kilku dni. Pranie jest miękkie i nie ulega zgnieceniom podczas suszenia. Lenor jest mocno skoncentrowany, dzięki czemu jest bardzo wydajny, a jedna butelka płynu wystarcza na kilkadziesiąt prań. Pod tym względem, Lenor nie ma sobie równych wśród płynów do prania innych marek. Dzięki specjalnym składnikom i oryginalnej, chronionej tajemnicą handlową, recepturze, Lenor jest absolutnym zwycięzcą wszelkich testów konsumenckich. Niemieckie płyny Lenor posiadają również wygodne dozowniki, dzięki czemu płyn może być dozowany bezpośrednio z opakowania i nie wymaga przelewania do innych dozowników. Lenor powstaje w najnowocześniejszych laboratoriach niemieckich, jest poddawany niezliczony testom, a naukowcy dbający o jego formułę, ciągle wprowadzają jego nowe warianty i nowe wersje zapachowe.

Lenor to zdecydowanie numer jeden na polskim rynku wśród płynów do płukania i zmiękczania tkanin. Jest najczęściej wybierany przez konsumentów i cieszy się niesłabnącą popularnością. Firma dba o swoją markę i co jakiś czas wypuszcza nowe warianty zapachowe.