Fotel Dragon dla zapalonych graczy

 

Do grania wystarczy odpowiednio mocna maszyna, aczkolwiek każdy zapalony gracz powie, że znacznie przyjemniej gra się na spersonalizowanym sprzęcie, futurystycznie wyglądających urządzeniach peryferyjnych i wygodnym siedzeniu, które nawet po długim graniu nie męczy. Osobiście należę do właśnie takich graczy, lubiąc mieć sprzęt który wizualnie mi się podoba.

Zaawansowany fotel gamingowy

fotel gamingowy dragonDługie i intensywne granie czasem potrafi naprawdę męczyć, szczególnie gdy gra się na zwykłym, niewygodnym fotelu komputerowym. Przez długi czas samemu musiałem męczyć się z takim właśnie fotelem, dopóki wreszcie nie zdecydowałem się na odpowiednie siedzenie do komputera. Nie chciałem jednak pierwszego lepszego fotela, więc dłuższą chwilę zajęło mi przekopywanie się przez oferty producentów i porównywanie modeli. Koniec końców, swój model wybrałem wedle wyglądu przede wszystkim. Fotel gamingowy Dragon, bo taki model w końcu sprawiłem dla siebie, wyglądał bardzo futurystycznie i efektownie, choć nie posiadał jakichś bardzo zaawansowanych dodatków. Obicie, wykonane z tworzywa uformowanego w heksy, było miękkie i przyjemne w dotyku, a jednocześnie bardzo wygodne. Czerwone wykończenia nie stanowiły wyłącznie ozdoby. Materiał wykończeń był specjalnie cieńszy, by jeszcze lepiej ułatwiać przepływ powietrza i chłodzić plecy gracza podczas długich posiedzeń z komputerem. Dla zapewnienia największej wygody, fotel miał regulowane oparcie i zagłówek, bardzo łatwe do dopasowania do wymiarów każdego gracza.

Już po pierwszym tygodniu korzystania z nowego fotelu zauważyłem różnicę w graniu. Wygodny kształt fotela pozwalał na bezproblemowe granie nawet i po kilka godzin z rzędu, i bardzo szybką regulację gdy zaszła taka potrzeba. Oprócz funkcjonalności, nowy fotel również cieszył wyglądem.