Filmy promujące firmę

Kiedy szłam na studia artystyczne moim głównym celem było zostanie grafikiem komputerowym. W międzyczasie, jednak zapoznałam się z techniką tworzenia filmów animowanych i załapałam bakcyla. Okazało się, że to jest to, co chciałabym w życiu robić i w czym bym się chciała rozwijać. A tworzenie filmów w specjalnych programach to dział, który rozwija się wraz z nowymi technologiami, czyli szybko. 

Filmy tworzone na zamówienie

produkcja filmów promocyjnych do internetuMimo tego, że jestem dziewczyną, a to mężczyznom przypisuje się takie zainteresowania, to od dziecka pasjonowały mnie najnowsze technologie. Zdobywałam o nich wiedzę wszędzie gdzie się da. Zawsze miałam też w sobie coś z artystycznej duszy, malowała i rysowałam w wolnym czasie. Dlatego, też, postanowiłam pogodzić oba te zainteresowania i poszłam na studia na kierunek grafika komputerowa. Tam odkryłam, że chciałabym się zajmować animacją komputerową i po ukończeniu studiów dostałam pracę w bardzo ciekawym biurze projektowym. Ich głównym zajęciem jest produkcja filmów promocyjnych do internetu, zlecanych przez inne filmy. Większość z nich opiera się animacjach właśnie i dlatego trafiłam na ten dział. W międzyczasie musiałam się też podszkolić z zakresu marketingu. W końcu zajmuje się tworzenie reklam firm. Są to albo reklamy samych produktów, albo też filmy korporacyjne, które pokazują dane przedsiębiorstwo i przedstawiają filozofię firmy. Takie krótkie filmy skutecznie budują zaufanie i budują markę. 

Od kilku lat zajmuje się tworzeniem filmów w programach komputerowych. Opierają się one przede wszystkim na animacjach. Tworzone są na zlecenie różnych firm, które albo chcą przy mojej pomocy i pomocy całej firmy stworzyć reklamę produkt albo film promujący samo przedsiębiorstwo. Zleceń na takie filmy mamy coraz więcej.