Od kilku lat mieszkam za granicą. Jest mi naprawdę często smutno z tego powodu, że nie mieszkam już w Polsce no ale tak właśnie potoczyło się moje życie. Po prostu wtedy gdy chciałam pracować na śląsku to pracy nie było i zmuszona byłam wyjechać za pracą.

Dron i filmowanie wesela – ciekawe!

filmowanie dronem

Czasem zastanawiam się czy może nie wrócić i nie zacząć wszystkiego od nowa tu na miejscu, jednak nie jest to wcale takie proste. Niedawno byłam w kraju w związku z tym, że było wesele mojej kuzynki. Wesele odbywało się w Katowicach czyli jeszcze z większą chęcią na nie przyjechałam. Dawno nie byłam na żadnym weselu także naprawdę bardzo ucieszyłam się z tego zaproszenia. Było to naprawdę bardzo duże wesele. Kuzynka zaprosiła na nie nawet bardzo daleką rodzinę. I bardzo dobrze, bo tak naprawdę jest bardzo mało okazji do tego żeby spotkać się w takim gronie. Na weselu był fotograf i kamerzysta, ale było także filmowanie dronem, które widziałam po raz pierwszy. No jak widać technika wchodzi nawet do mody weselnej. Byłam naprawdę bardzo ciekawa tego jak to profesjonalne filmowanie dronem na Śląsku wyjdzie. Wyobrażałam sobie że to filmowanie dronem daje taki efekt jakiego nie daje zwykła kamera. W sumie dron widział wszystko z góry dlatego też ujęcia pewnie będą naprawdę bardzo ciekawe. Wesele u kuzynki muszę przyznać było bardzo udane. Jedzenie było naprawdę bardzo dobre a i sama sala weselna była naprawdę bardzo elegancka. Najbardziej jednak cieszyłam się z tego, że spotkałam się z tyloma osobami z rodziny.

Praktycznie z każdym porozmawiałam. Zresztą muzyka była także tak dobra, że praktycznie gdy tylko zespół grał to wszyscy goście świetnie się bawili. Za miesiąc ma być film z wesela i zdjęcia. Czego jestem naprawdę bardzo ciekawa. Kuzynka ma przesłać film elektronicznie. Ciężko było mi odjeżdżać.