Fachowa agencja sprzedająca mieszkania
  • Post author:
  • Post category:Usługi

Od czasu wprowadzenia obostrzeń w zakładach pracy, coraz więcej naszych pracowników zdecydowało się na pracę zdalną. Jest ona znacznie wygodniejsza dla większości załogi, dlatego zdecydowaliśmy w końcu przerzucić cały personel, który nie wykonywał zadań biurowych i nie miał kontaktu z klientem, do pracy zdalnej i kontaktu internetowego.

Rekomendowana agencja nieruchomości z Katowic

szybka sprzedaż nieruchomości katowiceZmniejszenie ilości personelu pracującego w stacjonarnym trybie przekładało się również na możliwość pozbycia się pomieszczeń, które przedtem były przez personel zajmowane, a teraz stały puste i niepotrzebne. W wielu miejscach pozostały nam przestrzenie biurowe które miały znaczną powierzchnię, więc mogłyby być z łatwością zagospodarowane przez nowego właściciela. Dla nas były bezużyteczne, a najbardziej sensowną opcją była szybka sprzedaż nieruchomości Katowice to duże miasto, a więc i zapotrzebowanie na pomieszczenia biurowe bywa duże, aczkolwiek nie chcieliśmy samodzielnie sprzedawać mieszkania i zmagać się z całym procesem. Do sprzedaży zaangażowaliśmy więc usługi renomowanej agencji nieruchomości, która przejmowała praktycznie cały proces przekazania nieruchomości nowym właścicielom. Firma ta miała własnych rzeczoznawców oraz agentów, więc nasz wkład w cały proces był minimalny i wymagał tylko wypełnienia minimalnej ilości formalności, oraz określenia pułapu cenowego, w jakim chcieliśmy sprzedać nieruchomości firmowe.

Agencja którą zaangażowaliśmy miała bardzo dobrą renomę, całkowicie uzasadnioną, za profesjonalne i indywidualne podejście do każdego zlecenia, więc wszystkie pomieszczenia, które zostały przeznaczone do sprzedaży zostały przekazane nowym właścicielom zaledwie po upływie miesiąca. Naszym jedynym wkładem w cały proces było podpisanie dokumentów sprzedaży.