Efektowny pokaz sztucznych ogni na weselu

Sposobów na urozmaicenie zabawy weselnej jest wiele. Jedne mniej, inne bardziej spektakularne. Do tych ostatnich na pewno należą pokazy sztucznych ogni, które podkreślają uroczystość chwili. Sprawdź, kiedy najlepiej podpalić lont, aby nie zanudzić swoich gości?

Najlepszy czas pokazu sztucznych ogni

pokaz sztucznych ogni weseleŚwietlne pióropusze nad głowami gości weselnych na pewno same w sobie są widowiskowe. Jednak można jeszcze bardziej podkreślić nimi wyjątkowe momenty uroczystości. Jeśli chodzi o pokaz sztucznych ogni wesele jest dobrym miejscem na zorganizowanie takiej atrakcji. Jeśli obawiasz się, że samodzielny pokaz opatrzył się już twoim gościom, pomyśl jak umiejętnie wpleść go w przyjęcie, tak aby podkreślić wyjątkowość chwili. Dobrym momentem w czasie wesela jest wprowadzenie tortu. Zamiast ozdabiać go racami, które pozostawiają po sobie nieprzyjemny dym, można zaprosić gości przed salę weselną i odpalić kilka fajerwerków, które rozświetlą niebo nad cukierniczym dziełem lub wami, krojącymi te słodkości. Trzeba jednak pamiętać, że w tej sytuacji sztuczne ognie nie mogą przyćmić samego tortu, który jest elementem tradycji weselnej. Dlatego niech będzie to kilka dużych fajerwerków, dobrze zgranych z muzyką. Aby było jeszcze bardziej uroczyście, można poprosić zespół weselny, aby zadbał o odpowiednie nagłośnienie i podkład muzyczny. O ile, gdy fajerwerki zgasną, można odśpiewać wspólne sto lat, o tyle sam pokaz wymaga bardziej dynamicznej muzyki.

Aby mieć pewność, że odpalone fajerwerki będą dobrze widoczne z ogródka sali weselnej, najlepiej poprosić o wyznaczenie odpowiedniego miejsca dla osoby odpowiedzialnej za pokaz sztucznych ogni. Menadżer sali na pewno doskonale wie, gdzie najlepiej odpalać, by było bezpiecznie oraz uzyskać najlepszy efekt.