Dziecięca fototapeta do pokoju

Jesteśmy właśnie w trakcie urządzania pokoi naszych dzieci. Wprowadziliśmy się bowiem niedawno do nowo zakupionego domu. Każda z naszych pociech ma w nim swój własny kąt, trzeba go jednak do końca urządzić, bo na razie ściany są białe a mebli jest na lekarstwo. Na szczęście mamy już ciekawą koncepcję i efekt na pewno będzie oszałamiający.

Fototapeta z postaciami z bajek

fototapety do pokoju dziecięcegoNasze dzieci mają trzy i cztery lata. Jest to chłopiec i dziewczynka, więc każde z nich będzie miało urządzony pokój w innym stylu. Zakupiliśmy już mebelki z drewna, naturalne i stworzone specjalne dla dzieci tak, aby były bezpieczne przede wszystkim. Długo natomiast zastanawialiśmy się, co zrobić ze ścianami. Część z nich chcieliśmy pozostawić w naturalnych barwach. Spodobały mi się natomiast bardzo fototapety do pokoju dziecięcego i w każdym pokoju postanowiliśmy taką umieścić na jednej ze ścian. Dla córki poszukaliśmy fototapetę z motywem bajkowym z jej ulubionej animacji. Syn natomiast uwielbia motoryzację, więc w jego pokoju za kilka dni pojawi się fototapeta z jego ulubionymi autami. Fototapety są swojego rodzaju dominantą, która ustawia klimat całego wnętrza. Pod nią dopiero dobieramy dodatki, tak aby zgrywały się kolorystycznie. Jak chodzi o dodatki, to mam na myśli dywan, lampę i pościel na łóżko. Dodatkowo w każdym pokoju staną kolorowe pojemniki na kółkach na zabawki, które pomogą utrzymać porządek. Uczymy tego nasze maluchy, aby jak będą większe, nie było z tym problemu.

Fototapeta jest doskonałym rozwiązaniem do każdego pokoju dziecięcego, tym bardziej, że ich wybór dla dzieci jest naprawdę ogromny. Taka tapeta nadaje klimat calemu pomieszczeniu i może sprawić dziecku ogromną radość, kiedy na przykład będzie oglądać na ścianie postacie ze swojej ulubionej bajki.