Depilacja laserowa działa!

Nie wiem czemu musiało akurat trafić na mnie, ale od czasów gimnazjum zmagałam się z ciągle odrastającym wąsikiem. Mam dwie starsze siostry i żadna nie miała takiego problemu – strasznie im zazdrościłam, szczególnie kiedy byłam młodsza. Nadmierne owłosienie było dla mnie problemem przez długie lata lecz ostatnio w końcu sobie z nim poradziłam. I jest super!

Zabiegi depilacji laserowej bardzo mi pomogły

depilacja laserowa wąsika łódźMoim wybawcą w walce z wąsikiem okazała się depilacja laserowa. Już w liceum usłyszałam o tej metodzie, ale niestety wtedy nie było moich rodziców na nią stać. Teraz, kiedy już sama zarabiam mogłam sobie pozwolić na koszty związane z zabiegami usuwania zbędnego owłosienia. Szukając gabinetu kosmetycznego, w którym wykonywana byłaby depilacja laserowa wąsika Łódź zaskoczyła mnie ilością miejsc, w których takie zabiegi się przeprowadza. Zauważyłam jednak, że taki zabieg jest drogi, a trzeba pamiętać, że nie wystarczy pójść na jeden zabieg by włosy zupełnie zniknęły. W moim przypadku ostateczny efekt udało się osiągnąć po pięciu zabiegach, ale z tego co mówiła mi kosmetolog, która się mną zajmowała to często potrzebne jest więcej zabiegów, szczególnie jeżeli nadmierne owłosienie ma podłoże hormonalne. To, co mogę jeszcze powiedzieć o zabiegach to to, że tylko pierwszy zabieg trochę mnie bolał, ale dało się to wytrzymać. W czasie kolejnych zabiegów nie czułam już nic.

Depilacja laserowa zmieniła mój wygląd zewnętrzny i ułatwiła mi życie, bo nie muszę już codziennie rano golić wąsika. Jednakże to, co jest dla mnie najważniejsze, to fakt, że czuję się o wiele lepiej, tak duchowo. Moja pewność siebie wzrosła i czuję się w swoim ciele o wiele bardziej komfortowo. Skorzystanie z możliwości depilacji laserowej mogę polecić każdemu. Mam nadzieję, że zabieg ten wkrótce stanieje by każdy mógł z niego korzystać.