Cennik depilacji laserowej

Usuwanie zbędnego owłosienia jest czymś tak normalnym i naturalnym dla kobiet, jak codzienne mycie zębów. W większości przypadków golone są nogi, pachy i okolice bikini, bo utarło się w naszej kulturze, że w tych miejscach nie powinno ich być.

Ile czasu trwa zabieg depilacji laserowej?

depilacja laserowa łódź cennikWiększość dostępnych metod na usuwanie owłosienia, możemy wykonać samodzielnie w domu. Najpopularniejsza jest maszynka jednorazowa, która pozwala na szybkie i łatwe golenie włosów niemalże z każdego miejsca. Nawet niektórzy panowie korzystają z niej, aby golić włosy na głowie. Wygodną metodą jest stosowanie kremów depilacyjnych, które wystarczy nałożyć na skórę i po parunastu minutach zmyć ciepłą wodą. Minusem tej metody jest jej skuteczność, która nie jest stuprocentowa. Najlepsza na rynku jest depilacja laserowa Łódź cennik jest zróżnicowany ze względu na salon, w jakim ją wykonamy. Kobiety najczęściej depilują nogi laserowo, gdyż golenie tej części ciała zajmuje najwięcej czasu. Działanie lasera jest całkowicie bezpieczne i bezbolesne, dlatego tyle kobiet korzysta z tej usługi. Przed zabiegiem każda klientka przechodzi obowiązkową konsultację ze specjalistą, w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Wiązka lasera działa bardzo precyzyjnie, dlatego nasza skóra nie jest narażona na negatywne skutki jej działania. Skuteczność laserowej depilacji wynosi dziewięćdziesiąt dziewięć procent, a ilość wykonanych zabiegów zależy od gatunku, grubości i ilości włosków. Najmniej ich muszą wykonać blondynki.

Dzięki laserowej depilacji, możemy się cieszyć gładką skórą nawet przez sześć miesięcy. Po tym czasie zabieg należy powtórzyć, gdyż może się zdarzyć, że jakieś pojedyncze włoski odrosną. W Łodzi znajduje się przynajmniej kilkanaście salonów oferujących taką depilację.