Brat dostał pracę w nowoczesnej drukarni

Mój brat jest studentem pierwszego roku. Pochodzimy z biednej rodziny. Jesteśmy dumni, że Piotrkowi udało się dostać na dzienne studia. Mama niestety nie będzie mogła mu przekazywać wielu pieniążków. Piotrek jest bardzo zmotywowany i postanowił poszukać sobie pracy w Warszawie.

Brat zatrudnił się w drukarni

drukarnia cyfrowaWarszawa to duże miasto i jak twierdził mój brat nie powinien mieć żadnego problemu żeby znaleźć pracę, która nie będzie kolidowała z jego nauką. Bratu udało się zatrudnić w drukarni. Właściciel drukarni jak się okazało pochodzi także z rejonów Poznania i chyba dlatego postanowił zatrudnić mojego brata. Drukarnia cyfrowa w Warszawie jest bardzo dobrze rozwinięta. Właściciel prowadzi trzy punkty. Mój brat będzie zatrudniony w drukarni niedaleko swojej uczelni. To dla niego bardzo dobra wiadomość bo dzięki temu nie będzie ponosił dodatkowych kosztów na dojazdy. Drukarnia cyfrowa w Warszawie zatrudnia samych studentów. Pracownicy między sobą ustalają grafiki. Niektórym zależy żeby pracować więcej godzin w tygodniu a niektórym żeby więcej pracować w weekendy. Brat powiedział nam, że drukarnia cyfrowa w Warszawie bardzo dobrze płaci i na pewno będzie mógł się na spokojnie sam utrzymywać. Będzie go stać na akademik a także jedzenie, książki i ubrania. Widziałam, że mamie bardzo ulżyło, że brat jest taki samodzielny i tak dobrze sobie radzi w stolicy. Studia w Warszawie to dla mojego brata spora szansa na lepsza przyszłość.

Trzymam za niego kciuki żeby wszystkie marzenia udało mu się spełnić. Brat jest bardzo pracowity i szybko przyswaja wiedzę, więc mamy nadzieję że wszystko mu się uda. Będziemy na pewno go odwiedzać. Jeszcze  nigdy nie byliśmy w warszawie. Brat powiedział, że musimy go odwiedzić w jakiś weekend to on nas oprowadzi.