Boisko z przenośnymi bramkami

Zbliżają się wakacje tak mocno wyczekiwane przez dzieci. Warto już teraz zadba co to, aby nasze dziecko nie musiało nudzić się w dni wolne. W większości miejscowości odbywają się specjalne półkolonie, na których istnieje możliwość spędzania czasu wraz z innymi dziećmi. My również postanowiliśmy zorganizować coś takiego w naszej społeczności.

Małe bramki idealne dla dzieci

przenośne bramki do piłki nożnej dla dzieciDzieci potrzebują licznych atrakcji i pomocy w zagospodarowaniu wolnego czasu. Bez tego nawet wakacje mogą okazać się nudne. Wychodząc z tego założenia postanowiliśmy wraz ze znajomymi stworzyć na czas wakacji klub dziecięcy, w którym dzieci będą mogły kreatywnie spędzać czas we własnym gronie. Szczególną atrakcją dla chłopców ma być boisko, na którym do woli będą mogli rozgrywać mecze. Zakupiliśmy w tym celu przenośne bramki do piłki nożnej dla dzieci, które są mini wersjami profesjonalnych, dużych bramek. Bramki takie są lekkie i proste w rozłożeniu. Chodziło nam o to, aby mogły z nich korzystać dzieci w każdym wieku. Bramek jest taka ilość, która umożliwia rozgrywanie nawet kilku oddzielnych meczy w tym samym czasie. Mamy na tyle duży trawnik, że ze spokojem jest to możliwe. Kiedy wakacje dobiegną końca większość bramek przekażemy do najbliższej szkoły, gdzie dzieci będą mogły kontynuować korzystanie z nich. Jedną parę zostawimy tak, aby nawet w jesienne dni dzieci mogły przyjść do klubu rozegrać mecz. Zauważyliśmy, że im bardziej profesjonalny sprzęt da się dzieciom, tym chętniej chcą uprawiać sport.

Z okazji rozpoczynających się właśnie wakacji w naszej miejscowości powstał specjalny klub, w którym dzieci będą mogły spędzać kreatywnie swój wolny czas. Chłopcom na pewno bardzo przypadną do gustu bramki przenośne, które umożliwiają rozgrywanie kilku meczy piłki nożnej w tym samym czasie.