Masaż wodny w trakcie kąpieli

W małych mieszkaniach mamy do czynienia z niewielkimi łazienkami. Ich funkcjonalne urządzenie jest często sporym wyzwaniem dla ich właścicieli. Projektanci odradzają raczej wstawianie wanny do takiej przestrzeni. Zajmuje one zbyt dużo miejsca. Zamiast tego warto zainwestować większe pieniądze w dobrej jakości kabinę prysznicową.

Kabina z masażem do małej łazienki

kabiny z hydromasażemMałe łazienki, które posiadają właściciele niewielkich mieszkań, są dość sporym wyzwaniem, jak chodzi o ich umiejętną aranżację. Przestrzegając jednak kilku zasad jesteśmy w stanie sprawić, że łazienka będzie i przyjemna dla oka i wygodna w użytkowaniu. Przede wszystkim zadbajmy o jasną tonację kolorystyczną. Ciemne barwy bowiem optycznie zmniejszają każdą przestrzeń. Po drugie ważne będzie odpowiednie rozplanowanie wszystkich mebli i sprzętów. Na pewno nie jest dobrym wyjściem wstawianie do małej łazienki wanny. Zajmuje ona zbyt dużo miejsca. Lepiej sprawdzi się w zamian tego dobrej jakości kabina prysznicowa. Bardzo fajnym rozwiązaniem są kabiny z hydromasażem, których ceny są na tyle korzystne, że może sobie na nie pozwolić praktycznie każdy. W takiej kabinie mamy umieszczone specjalne dysze, z których puszczona pod odpowiednim ciśnieniem woda masuje nasze ciało w trakcie kąpieli. Mamy więc podwójną korzyść- raz, że możemy się porządnie i szybko umyć, a dwa- możemy się zrelaksować po całym dniu. Woda pod ciśnieniem rozluźni nasze mięśnie i sprawi, że poczujemy się lepiej.

Zaaranżowanie małej łazienki nie będzie bardzo dużym wyzwaniem, pod warunkiem, że zastosujemy się do pewnych zasad. Jedną z nich jest zamiast wanny umieszczenie tam kabiny prysznicowej. Można wtedy poszaleć i postawić na przykład na bardziej luksusową od klasycznych kabinę z wbudowanym masażem.

Close Menu